Називаємо електростанції на честь українських вчених

Наступного тижня «Сонячне Місто» почне монтаж першої сонячної електростанції у Славутичі, а вже до кінця листопада ми встановимо три електростанції загальною потужністю 200 кВт.

Ми не любимо нудних назв у стилі «Реконструкція даху за адресою...», тож вирішили назвати кожну з наших станцій на честь українських науковців та вчених українського походження, які зробили внесок у розвиток науки.

Адже, наука – це про зусилля та роботу багатьох людей, завдяки чиїм відкриттям ми знаємо більше про світ, маємо сучасні технології та створюємо інновації. Зрештою, навіть розробка обладнання, яке ми використовуємо – це історія великих і малих винаходів багатьох науковців та технологів. І це дуже схоже до принципу кооперативів, де «неможливе для одного, стає можливим для багатьох».

Для нас це важливо ще й тому, що до «Сонячного Міста» в ролі пайовиків долучилися науковці та працівники наукових інститутів, чому ми дуже тішимося.

Втім, науковців багато і кожен внесок важливий по-своєму, тож нам потрібна допомога, аби визначити на чию честь назвати наші електростанції.

Scroll to top