Називаємо електростанції на честь українських вчених

Наступного тижня «Сонячне Місто» почне монтаж першої сонячної електростанції у Славутичі, а вже до кінця листопада ми встановимо три електростанції загальною потужністю 200 кВт. 

Ми не любимо нудних назв у стилі «Реконструкція даху за адресою...», тож вирішили назвати кожну з наших станцій на честь українських науковців та вчених українського походження, які зробили внесок у розвиток науки. 

Адже, наука – це про зусилля та роботу багатьох людей, завдяки чиїм відкриттям ми знаємо більше про світ, маємо сучасні технології та створюємо інновації. Зрештою, навіть розробка обладнання, яке ми використовуємо – це історія великих і малих винаходів багатьох науковців та технологів. І це дуже схоже до принципу кооперативів, де «неможливе для одного, стає можливим для багатьох».

Для нас це важливо ще й тому, що до «Сонячного Міста» в ролі пайовиків долучилися науковці та працівники наукових інститутів, чому ми дуже тішимося.

Втім, науковців багато і кожен внесок важливий по-своєму, тож нам потрібна допомога, аби визначити на чию честь назвати наші електростанції. 

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

Під час першого етапу усі охочі можуть запропонувати науковців через форму внизу сторінки. Пропонуйте як вчених українського походження, так і сучасних вчених, відомих і не дуже. Науковців для наступного етапу оберуть фізик і популяризатор науки Антон Сененко, фізик Віталій Мочарський і наукова журналістка Мар’яна Капранова.  

Запропонувати вчених можна до 25 жовтня включно.

На другому етапі відбудеться відкрите фінальне голосування, під час якого ми разом визначимо чиїм же ім’ям назвати сонячні електростанції у Славутичі!

Запропонувати науковців
Тут ви можете запропонувати науковців, на чию честь ми назвемо три сонячні електростанції у Славутичі. Це можуть бути як сучасні українські вчені, так і вчені українського походження, відомі і не дуже. Пропозиції приймаємо до 25 жовтня включно.
Наприклад, Іван Пулюй
Сфера наукових інтересів вченого. Наприклад, енергетика.
Наприклад, відіграв вирішальну роль як керівник проектування і будівництва багатьох електростанцій на змінному струмі в Чехії.
Scroll to top