Люди

Будь-яке об’єднання творять люди та організації, що до нього входять. «Сонячному Місту» пощастило з людьми, що об’єднались і працюють для того, щоб мрія про муніципальний енергокооператив у Славутичі стала дійсністю.

Члени кооперативу

Зінченко Андрій

Голова/співзасновник енергетичного кооперативу «Сонячне Місто»

Засновник багатьох проектів та програм із підтримки та просування використання відновлюваних джерел енергії в Україні. Найбільший серед них – громадська організація greencubator, що займається стійким розвитком та підтримкою зелених інновацій.

Жигалло Володимир

Член/співзасновник енергетичного кооперативу «Сонячне Місто»

Освітянин та управлінець із багаторічним стажем та досвідом роботи як на педагогічних так і на адміністративних посадах. Один із мешканців Славутича, що активно допомагає створенню «Сонячного Міста» із самого зародження ідеї створення кооперативу.

Михайленко Олексій

Член/співзасновник енергетичного кооперативу «Сонячне Місто»

Економіст із значним досвідом роботи в сфері аудиту та фінансів, створює фінансові моделі та розрахунки, що лягають в основу роботи кооперативу «Сонячне місто».

Комунальне підприємство «Агенція Регіонального Розвитку» Славутицької міської ради

Член енергетичного кооперативу «Сонячне Місто»

Комунальне підприємство, що всіляко сприяє створенню в Славутичі нових можливостей для мешканців міста, точок зростання. КП «АРР» всіляко допомагає розвитку енергетичного кооперативу «Сонячне місто».

Нас підтримують

Юрій Фомічев,
міський голова Славутича

Професіонал енергетичної та будівельної сфери, Юрій Фомічев одразу побачив можливості, які створює проект «Сонячне Місто» для Славутича. Активно допомагає порадами, натхненням, підтримкою в місті.

Віктор Хоменко,
технік проекту

Інженер-енергетик за покликанням та освітою. Віктор – це технічне серце нашого проекту. Все, що стосується техніки, починаючи з техніко-економічного обгрунтування та закінчуючи переговорами з постачальниками обладнання – робота Віктора.

Іван Бондарчук,
юрист

Один із найбільш перспективних молодих юристів в українській енергетиці із американським дипломом енергетичного права. Іван створив основу юридичних алгоритмів «Сонячного Міста».

До кооперативу долучилися

Надія Роман,
редакторка ТСН.ua

«У країні, де сталась Чорнобильська трагедія, задуматись над переходом до справді чистої енергії, як на мене, мусить кожен українець. А з “Сонячним Містом” свій задум можна ще й вигідно реалізувати»

Роман Пучко,
співзасновник ReThink

«Рідна» сфера – Agri & Food. Всіляко пропагує консолідацію, коопетицію, круговий дизайн та зелені інновації.

«За кооперацією та децентралізацією в енергетиці – майбутнє. ВДЕ – основа функціонування кругової економіки, яку ми намагаємося розвивати в Україні. Тому дуже важливо аби цей проект став історією успіху і був унаслідуваний багатьма громадами. Завжди радію, коли зустрічаю креативних талановитих людей, позитивних підприємців та інвесторів із глобальним мисленням»

Світлана Коломієць,
адвокатка, підприємиця, еко-активістка

Разом з партнерами розвиває мережу коворкінгів ПеремогаSpace, консалтингову агенцію Bridges та низку інших бізнес-проектів. Співзасновниця громадської организації ReThink, що популяризує ідеї циркулярної економіки, та проекту rebag.

«Цей проект – наочна демонстрація, що відновлювана енергетика – це бізнес, доступний кожному. Переконана, цей проект задасть тренд і незабаром енергокооперативи стануть звичною справою»

Максим Студілко,
громадський активіст

«Півроку тому виникла ідея організувати кооператив для побудови сонячних електростанцій. Після аналізу ринку з приємністю дізнався, що ціннісна команда, яку я дуже поважаю, вже організовує такий кооператив у Славутичі. Не міг не долучитись»

Галина Журавська,
начальниця департаменту енергоменеджменту комунального підприємства Агентство регіонального розвитку

«Я хочу, щоб на покрівлях Славутича працювали сонячні станції, щоб славутичани були ініціативними. І щоб сонячна станція, в яку ми зараз вкладаємо свої кошти, стала прикладом того, що можна робити для енергетичної та фінансової незалежності свого міста та громади»

Олександр Баськов,
керівник відділу сталого розвитку Baker Tilly Україна.

Олександр почав свою професійну діяльність з позиції еколога на деревообробному заводі, працював у міжнародних кампаніях по механізмах Кіотського протоколу, проекті МРГ Програми розвитку ООН, у громадському секторі та науково-дослідній сфері.

Scroll to top