Енергокооператив «Сонячне Місто» запускає краудфандинг 15 серпня!

Після довгої підготовки, розрахунків, перевірок, походів за технічними умовами та інших процедур, нарешті маємо для вас хороші новини – ми розпочинаємо краудфандингову кампанію проекту!

З 15 серпня кожен зможе придбати паї «Сонячного Міста» і стати співвласником сонячної електростанції та інвестором енергетичного сектору. І все це – при мінімальному внеску всього в 1000 євро.

«Сонячне Місто» – це муніципальний енергокооператив у місті енергетиків Славутичі. Після збору коштів ми розташуємо свою сонячну електростанцію на трьох муніципальних дахах у місті, а інвестори матимуть змогу отримувати прибуток від продажу електроенергії завдяки «зеленому тарифу».

Громадянин-інвестор

Наша особливість полягає у тому, що ми надаємо можливість стати інвестором усім охочим – саме тому ми встановили низьку вартість одного паю – всього 1000 євро.

Ми вважаємо, що внутрішній малий вкладник є настільки важливим, як і великий інвестор. Тому «Сонячне Місто» надає можливість якомога широкому колу громадян скористатись «зеленим тарифом» і будувати народну енергетику.

Два тижні славутчан

Енергетичний кооператив розташує свою сонячну електростанцію на 3-х муніципальних дахах у місті енергетиків Славутичі. Саме тому ми надаємо першочергове право інвестувати мешканцям цієї чудової громади.

Охочі з інших міст зможуть придбати паї з 29-го серпня 2019 року. Проте вже зараз можна записуватися у реєстр «Ранніх Пташок», щоб першими отримати можливість інвестувати.

Фінансові Деталі

Фінансові деталі роботи кооперативу (фінплан, скільки можна заробити при різних розмірах інвестицій) ми оприлюднимо  з 12 серпня 2019 року для «Ранніх Пташок», а також публічно на сайті “Сонячного Міста” з 15 серпня. Крім того, ми детально обговорюватимемо економіку проекту під час презентацій. Перша презентація у Славутичі відбудеться 15 серпня, у Києві – 3 вересня.

Scroll to top